Webinar z trenerem Przemysławem Chatysem, czyli coniedzielne darmowe wykłady o bieganiu!

Aktualna sytuacja sprawia, że dużo więcej czasu spędzamy w domu. Aktywność fizyczna na zewnątrz została z przymusu mocno ograniczona, jednak to nie oznacza braku obcowania z bieganiem. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom trener Przemek Chatys postanowił uruchomić serię webinarów opowiadających o treningu biegowym, oraz sprawach okołobiegowych. Jak to wygląda? Kiedy dokładnie i gdzie się odbywa? Na te pytania oraz wiele innych, postaram się odpowiedzieć poniżej.

Trening biegowy to trudny proces, który wymaga dopracowania wielu drobnych czynników. Zważywszy na to, że od teorii do praktyki, czy raczej od słów do czynów droga jest bardzo daleka, postanowiłem uruchomić darmową serię edukacyjną dla biegaczy oraz pasjonatów wszelkiej aktywości fizycznej. Również tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie swojej przygody z bieganiem. Poniżej zamieszczam kilka podstawowych kwestii związanych z projektem:

Co obejmuje rozpoczęty przeze mnie projekt?
Przede wszystkim jak wyżej wspomniałem ma to być edukacja biegowa w formie otwartej dyskusji, z angielskiego zwanej Q&A (czyli to właśnie wy zadajecie mi pytania, a ja staram się na nie odpowiedzieć).

Gdzie będą dostępne moje webinary?
Transmisje live przeprowadzane będą on-line na profilu Akademii Biegania za pośrednictwem Facebooka oraz Instagrama.

Kiedy będą odbywać się webinary?
Relacje live będą odbywały się w każdą niedzielę w przedziale godzinowym 16:00-19:00 (o każdym webinarze będę informował wcześniej poprzez wydarzenie utworzone za pośrednictwem facebooka).
W niedługim czasie zostanie przeprowadzona ankieta w social mediach, dzięki której ujednolicimy godzinę naszych spotkań.

Jak długo będą trwały transmisje na żywo?
Każde ze spotkań będzie trwało około jednej godziny (oczywiście wszystko zależy od tego, jak owocne będą dyskusje).

Czy spotkania będą darmowe?
Tak, oczywiście. Każdy webinar jest bezpłatny i dostępny dla każdego.

Mam nadzieję, że moja propozycja spotka się z dużym zainteresowaniem z Waszej strony.
Już dziś serdecznie zapraszam na koleje spotkanie z tej serii, które odbędzie się o godzinie 16:00.

Pozdrawiam serdecznie, do zobaczenia! 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *